Jūsu grozā ir Basket Kopā: 0.00 €

Par GUAM kosmētiku

GUAM JŪRAS AĻĢU MAĢIJA


Visā pasaulē arvien populārāki un pieprasītāki kļūst kosmētikas līdzekļi, kuru ražošanā tiek izmantotas jūras aļģes. Jūras aļģu ekstrakti ietilpst praktiski jebkura kosmētikas zīmola produkcijā, tomēr ir arī īpaša kosmētika, kurā akcents likts tieši uz jūras aļģu unikālajām īpašībām – tā ir itāliešu GUAM kosmētika. Šis zīmols piedāvā ārkārtīgi plašu izvēli – līdzekļus pretcelulīta ietīšanas procedūrām, preparātus sejai un ķermenim, matu maskas, vannas līdzekļus, kā arī kosmētiku, kas pasargā no saules staru kaitīgās iedarbības. Šo preparātu sastāvā ietilpst augsti efektīvs jūras aļģu komplekss, jūras ūdens un māls, kā arī vērtīgas ēteriskās un augu eļļas, jūras kolagēns un elastīns. GUAM kosmētika – tā ir dabiska, unikāla un īsta manta!

Visspilgtāk jūras aļģu dziednieciskās īpašības izpaužas GUAM pretcelulīta maskās. Pēc to lietošanas ādas reljefs būtiski izlīdzinās, palielinās ādas vingrums un elastība, bet gurnu apjoms kursa laikā samazinās par 3–5 cm. Augsts aktīvo vielu līmenis nodrošina ātru un stabilu rezultātu.

Nemitīgi notiek jaunu GUAM produktu izstrāde. Pētījumu rezultātā ir radīta inovatīva, ķermenim domāta produktu līnija ar drenāžas efektu, fangokrēmu līnija un biomasku līnija matiem.

Ar GUAM kosmētikas palīdzību jūs varat droši lūkoties nākotnē.